Informējam, ka mūsu veikala tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Vairāk

Preču atgriešanas veidlapa

Lūdzu, aizpildiet pieprasījuma formu par preces atgriešanu. (bildes lūdzu sūtīt uz fiesta@fiestaplus.lv)

Produktu atgriešanas politika

1. Pirms preču nosūtīšanas / piegādes pircējs ir jāpārbauda. Veikals garantē, ka prece nav bojāta vai bojāta. Tomēr, ja precei ir trūkumi, veikals garantē 100% kompensāciju un dažos gadījumos arī piegādes izmaksas.

2. Preci var atgriezt 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas, kas ir noteikta rēķinā. Atdodot preces, tai jābūt:

- neizmanto

- oriģinālajā iepakojumā un ar oriģinālo marķējumu ražotājs, ja tāds ir,

- pilnībā aizpildīta rēķina atgriešana.

3. Ja precei ir trūkumi, tas tiek minēts produkta aprakstā, un prece tiek pārdota ar atlaidi. Iegādājoties šo preci, pircējs ar samaksu apstiprina šo noteikumu pieņemšanu un neizrāda nekādas pretenzijas. Šādu preču veikals nepieņem atpakaļ, apmainās un nauda neatgriežas.

4. Ja veikals objektīvu iemeslu dēļ (nepārvarama vara, kļūda noliktavas veikala sistēmā, preču neatgriezeniski vai daļēji zudumi / bojājumi pārvadāšanas laikā) nevar veikt preču piegādi pēc pasūtījuma apstiprināšanas, veikals informē pircējs un pircējs naudu atdod pēc iespējas ātrāk.

5. Noskaidrojot 3. un 4. punktā aprakstītos nosacījumus. Puses apņemas viena otru informēt, veikals pēc iespējas ātrāk garantē pircējam samaksāto naudu.

5.1. Ja pasūtījums tiek izpildīts daļēji, pēc klienta veikala vēlmēm starpība tiek atgriezta pircēja bankas kontā vai tiek uzturēts SIA "FIESTA PLUS" bankas konta atlikums nākamajiem klientu pirkumiem;

5.2. Ja pircējs pēc preču saņemšanas ir pamanījis būtiskas nepilnības, kas nav norādītas preču aprakstā (ražošanas defekts, nepareizs izmērs, kas atšķiras no pasūtītā un norādīts uz preces), pircējam ir pienākums par to nekavējoties informēt veikalu cik vien iespējams, un pārdevējs, ņemot vērā pircēja vēlmes, piekrīt atdot par preci samaksāto naudu un faktiskās nosūtīšanas izmaksas, bet ne vairāk kā pircējs ir samaksājis par pasūtījuma atgriešanu vai tajā ietaupīto naudas summu. bankas konts SIA "FIESTA PLUS" nākamajā punktā okupki klients;

5.3. Iespējamā veikala ietvaros pasūtītās preces apmainīs pret tāda paša modeļa, krāsas un konfigurācijas precēm - ar noteikumu, ka prece ir pieejama veikala noliktavā.

6. Ja atgrieztā prece atbilst iepriekšminētajiem kritērijiem, nauda par precēm tiks atgriezta uz jūsu bankas kontu 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas.

7. Ja atdotā prece neatbilst iepriekšminētajiem kritērijiem, veikals patur tiesības nepieņemt preces vai neatdot atpakaļ samaksāto naudu vai paturēt līdz 50% no preču vērtības.

8. Ja preces tiek atdotas pēc 14 dienām (nosūtot Latvijas pastu vai kurjeru, veikals ņem vērā pasta zīmogu vai noteiktu preču saņemšanas datumu kurjera pavadzīmē), veikals patur tiesības produktu nepieņemt atgrieziet un atdodiet samaksāto naudu, ja vien starp pircēju un veikalu nav citas vienošanās.

9. Visas izmaksas par preču atgriešanu no pircēja puses. Naudu par precēm nevar atdot, izņemot 2. punktā minētos izņēmumus.

10. Jūsu pretenzijas par iegādāto preču kvalitāti tiks izskatītas saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 631 "Kārtība, kādā tiek iesniegti un izskatīti patērētāja pieteikumi par preci vai pakalpojumu, nepienācīgi (. Neizpildot) līgumu "

11. Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestajā daļā teikts, ka "Lietotājs ir atbildīgs par preču kvalitātes un drošības uzturēšanu attiecībā uz atteikuma tiesību realizēšanu."; ārkārtīgi svarīgi ir saglabāt oriģinālo iesaiņojumu un ārējais izskats nedrīkst mehāniski sabojāt preces, uz kurām attiecas atteikuma tiesības.

12. Lai vienotos par preču atgriešanu, lūdzu, aizpildiet neveiksmes formu un / vai sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni fiesta@fiestaplus.lv. +371 29228108, ievērojot termiņus un noteikumus, kas aprakstīti 2., 7. un 8. punktā. Preču atgriešanas adrese: Rīga, Parādes iela 28-61.

13. Katrs gadījums tiks izskatīts individuāli un pieņemts lēmums, kas tiks ierakstīts rakstiski un nosūtīts klientam uz viņa e-pasta adresi.

14. Lai izmantotu tiesības atteikties maksāt par precēm un piegādi, klientam ir pienākums 1 dienu laikā pēc rēķina saņemšanas rakstiski paziņot veikalam savu lēmumu nemainīties. Atteikums jānosūta uz e-pasta adresi: fiesta@fiestaplus.lv, jūsu vārds, pircēja / maksātāja vārds un pasūtījuma numurs.

15. Visi strīdi starp pircēju un pārdevēju tiek risināti sarunu ceļā vai saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

Pasūtītāja informācija

* Vards:


* Uzvārds:


* E-pasts:


* Tālrunis:


* Pasūtījuma Nr.:


Pasūtīšanas datums:

Preču informācija un atgriešanās iemesls

* Preces nosaukums:

* Preces modelis:

Daudzums:
* Atgriešanas iemesls:
Vai prece ir atvērta?


Bojājuma apraksts vai cita papildu informācija:
Ievadiet kodu no redzamā attēla:

Loading...